O Tangitu

Od roku 1964 je Tangit lídrem v lepení a opravách plastových trubek.   Značka zároveň vyniká profesionálními řešeními protipožární ochrany konstrukcí, těsnění domovních přívodů a těsnění závitů pro vodovodní a topné potrubí.

Tangit například vyvinul těsnící vlákno UNI-LOCK, díky čemuž vytvořil ekonomickou alternativu ke konvenčním konopným a teflonovým páskám.

Výrobek byl certifikován Německým technickým a vědeckým sdružením pro plyn a vodu (DVGW). DVGW také certifikovalo: vysoce kvalitní expanzní pryskyřici Tangit M 3000 pro utěsnění jednodílných a vícedílných domovních průchodek, opravy netěsných průchodek, jakož i pro průchody odpadních vod a kabelových stěn a stavbu studní.

Tangit překračuje nejvyšší standardy bezpečnosti, účinnosti a pohodlí. Produkty podléhají přísné kontrole a zaručují uživateli stálou kvalitu. To zajišťuje výzkumné a vývojové oddělení společnosti Henkel, které produkty Tangit neustále zdokonaluje.

Vzhledem k tomu, že různorodé úkoly ve stavebnictví dnes vyžadují komplexní řešení, společnost Henkel podporuje práci stavebních specialistů vším, co značka Henkel znamená: partnerství zaměřené na výkon, dokonale sladěné inovativní produkty a kvalifikované služby v terénu, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími techologiemi.

Henkel je nejen největším světovým výrobcem lepidel, ale také lídrem ve vývoji a výrobě inovativních produktů stavební chemie. Ve více než 125 zemích na 5 kontinentech důvěřují profesionálové značkám a technologiím společnosti Henkel.